Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracypołożnamazowieckie

Położna

Med-Jobs

Warszawa

4 500 - 5 000 PLN brutto za miesiąc

poloznaDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Nowoczesne Centrum Medyczne w woj. mazowieckim 3 km od Warszawy oferuje pracę na stanowisku:

POŁOŻNA

Zadania/wymagania/warunki:

  • realizuje zadania pielęgniarki i położnej środowiskowej w ramach POZ

  • potrafi pobierać krew dzieciom i niemowlętom oraz dorosłym

  • potrafi wykonać badania: KTG, EKG, cytologię

  • posiada doświadczenie w prowadzeniu ciąży i w pracy z ginekologiem przy badaniach, prostych zabiegach

  • wymiar czasu pracy – cały etat

  • wynagrodzenie 4500 – 5000 brutto / miesiąc

Możliwość wykonywania pracy w zakresie więcej niż jeden etat i możliwość dodatkowych zarobków w formie premii w przypadku prowadzenia zajęć w zakresie „szkoły rodzenia”.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Magdalena Jędrasik

●●●●●●●●●●●●●●●●●bs.pl

●●●●●●●96