oferty pracyratownik medycznyother

Ratownik Medyczny

ratownik medycznyDoświadczenie

około 2 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Nowy Szpital Sp. z o.o. z siedzibą w Wąbrzeźnie podejmie współpracę z ratownikami medycznymi.

Opis stanowiska:

• Świadczenie usług w zakresie ratownictwa medycznego.

Wymagania:

• Ratownik medyczny – ukończone studia kierunku ratownictwo medyczne,

• Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy,

• Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.

Oferujemy

• Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,

• Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,

• Stabilne warunki pracy.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

[email protected] oraz pod numerem telefonu: 516 098 673, 509 864 729

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Xxx

●●●●●●●●●●●●●l.pl

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●4 729