Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracyratownik medycznywielkopolskie

Ratownik medyczny/ ratownik medyczny-kierowca

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Narutowicza 6, 66-470 Kostrzyn

Szpital

ratownik medycznyDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni ratownika medycznego/ratownika medycznego-kierowcę:

Opis Stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie ratownictwa w Zespołach Ratownictwa Medycznego.

Wymagania:

  • Kwalifikacje określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz. 1410, z późn. zm.),

  • Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy,

  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta

Oferujemy:

  • Stawka 43-45 zł/h + dodatek wyjazdowy 30% w wysokości 12 zł

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,

  • Stabilne warunki pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nowy Szpital W Kostrzynie Nad Odrą Sp. Z O.o.

●●●●●●●●●●●●●l.pl

●●●●●●●33