oferty pracypozostałemazowieckie

Pracownik Sprzątający

Orpea Polska

Trasa Lubelska 13, 05-462 Majdan

salowaDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Do pracy w Ośrodku MEDI-system MARIANNA, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

miejsce pracy: Majdan gm. Wiązowna, Trasa Lubelska 13

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie porządku na terenie Ośrodka

  • Praca zgodna z obowiązującymi procedurami sanitarno-epidemiologicznymi

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne nastawienie

  • Zaangażowanie

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur

  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji;

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie zapoznawczym ;

  • pracę w miłej atmosferze;

  • pracę od zaraz

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Karolina Myka

●●●●●●●●●●●●.pl

●●●●●●●76