oferty pracypielęgniarkazagranica

Pielęgniarka | Pielęgniarz

Carenea Polska Sp. z o.o.

Zurych, Szwajcaria

6 000 EUR brutto za miesiąc

pielegniarkaDoświadczenie

5 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Naszym Partnerem jest Klinika Hirslanden w Zurychu, należąca do Grupy Hirslanden - największej w Szwajcarii prywatnej sieci szpitali. Jest to prywatna, nowoczesna placówka medyczna, położona nad Jeziorem Zuryskim. Założona w 1932 roku, dziś dysponuje ponad 300 łóżkami i 14 salami operacyjnymi. Specjalizuje się w kardiologii, neurologii, ortopedii, ginekologii i położnictwie. Dysponuje nowoczesną infrastrukturą i zatrudnia blisko 2000 wysoko wysoko wyspecjalizowanych pracowników.

Od 2022 roku Grupa Hirslanden w Zurychu jest Partnerem Carenea Polska i obecnie zaprasza polskie pielęgniarki do pracy w swoich zespołach w Szwajcarii.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 6 000 CHF brutto (uzależnione od doświadczenia) + dodatki

  • umowę o pracę bezpośrednio z kliniką Hirslanden w Zurychu

  • nostryfikację dyplomu

  • autorski program Academia CARENEA przygotowujący do pracy w Szwajcarii

  • pracę w tandemie w doświadczoną pielęgniarką/pielęgniarzem

  • opiekę i pomoc konsultanta CARENEA w relokacji do Szwajcarii

  • możliwość podjęcia dalszego kształcenia, w tym specjalizacji

  • szkolenia realizowane cotygodniowo w ramach godzin pracy

Zakres zadań:

  • opieka nad Pacjentami w modelu opieki Primary Nursing (5-7 pacjentów pod opieką)

  • samodzielna realizacja zaleceń lekarskich

  • współpraca z lekarzami oraz specjalistami z innych oddziałów

  • koordynacja zaleconych działań profilaktycznych, diagnostycznych i terapeutycznych

  • realizacji zadań administracyjnych związanych z opieką nad pacjentem

  • opieka nad nowymi pracownikami, studentami i praktykantami (po okresie wdrożeniowym)

Oczekujemy:

  • wykształcenia pielęgniarskiego - minimum licencjat

  • doświadczenia w pracy w szpitalu

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie B2

  • znajomości obsługi komputera

  • wysokich kompetencji społecznych

  • samodzielności i odpowiedzialności

  • umiejętności pracy w zespole i predyspozycji do zarządzania ludźmi

  • otwartości na pracę w różnych zespołach

nr. ref. 15958

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ewa Solarczyk - Konik

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●nea.pl

●●●●●●●●●184