oferty pracypielęgniarkamazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz alergologiczny

FEBUMED.

ul. Belgradzka 52, Warszawa

60 PLN brutto za godzinę

pielegniarkaDoświadczenie

26 dni temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Pielęgniarka / Pielęgniarz

W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób natury dermatologicznej, alergologicznej i endokrynologicznej, zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologią. Mamy trzy placówki w Warszawie – na Stokosach (stacja metra Stokłosy), Natolinie (stacja metra Natolin) oraz w Śródmieściu (stacja metra Dworzec Gdański).

Poszukujemy do zespołu osoby do pracy w gabinecie zabiegowym i na asyście. Kogoś, kto pomoże nam w codziennych obowiązkach, wniesie swój entuzjazm i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

·      przeprowadzanie punktowych oraz naskórkowo-płatkowych testów skórnych,

·      podawanie leków odczulających zgodnie ze wskazaniami alergologa,,

·      asysta przy zabiegach chirurgicznych,

·      wykonywanie świadczeń diagnostycznych dla dorosłych i dzieci w zakresie pobierania krwi, wymazów oraz przyjmowania materiału biologicznego,

·      przygotowanie i oznaczanie materiałów do badań i do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami,

·      ścisła współpraca z laboratoriami i kurierami medycznymi.

Oczekujemy:

·      aktualnego prawa do wykonywania zawodu,

·      dobrej organizacji pracy,

·      dyspozycyjności,

·      umiejętności w pracy w zespole i pod presją czasu,

·      komunikatywności i pozytywnego nastawienia,

·      wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

·      szkolenie wprowadzające z procedur,

·      stabilne warunki zatrudnienia i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

·      praca na pełen etat lub część etatu,

·      dowolna forma zatrudnienia (do ustalenia) umowa o pracę, zlecenie, własna działalność.

·      znaczne zniżki na usługi świadczone w naszej placówce, darmowe zabiegi,

·      przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole medycznym.

Zgłoszenia zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, prosimy o przesyłanie na adres: [email protected] wpisując w temacie „PRACA – PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Febumed spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ada Młynarczuk

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ed.pl

●●●●●●●16