oferty pracypielęgniarkazagranica

Pielęgniarka/Pielęgniarz

AML Job Service

Augsburger Str. 193, 70327 Stuttgart

2 700 EUR netto za miesiąc

COVID, Mieszkanie służbowe

pielegniarka, poloznaDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Opis

PRACA W NIEMCZECH

Dla naszego klienta z Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy :

PIELĘGNIARKA/ PIELEGNIARZ

PRACA NA STAŁE

TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:

  • Podstawowa opieka i leczenie

  • Planowanie i dokumentowanie działań w zakresie opieki

  • Zapewnienie standardów jakości

  • Profesjonalna realizacja działań zaleconych przez lekarza

  • Osoba kontaktowa dla pacjentów i krewnych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia

  • Ukończoną szkołę jako pielęgniarka lub pokrewna

  • Znajomość języka niemieckiego B2

OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Stała praca

Początek pracy: Po uzgodnieniu

Miejsce pracy: Różne lokalizacje na terenie Niemiec

Wynagrodzenie :

Ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia i umiejętności, nie mniej niż 2600 €/ Netto/ miesiąc

DARMOWE Zakwaterowanie

WAŻNE

CV oraz dyplomy, świadectwa itp., proszę przesłać z dopiskiem w tytule maila PIELEGNIARKA

KONTAKT:

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 09:00 do 16:00 godz.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Dla Ciebie, jesteśmy nadal dostępni.

Podejmujemy niezbędne środki ostrożności i organizacyjne dla naszych pracowników, klientów i kandydatów.

Rekrutacja specjalistów i pomocników z Europy Wschodniej pozostaje naszym celem nawet w tak trudnych warunkach jakim jest epidemia COVID.

W dalszym ciągu staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla naszych kandydatów i klientów, przestrzegając przy tym niezbędnych środki bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Marcin

●●●●●●●●●●●●●●●●●ce.pl

●●●●●●●78