oferty pracypielęgniarkamałopolskie

Pielęgniarka operacyjna

Scanmed S.A.

Armii Krajowej 5, 30-150 Kraków

Szpital

pielegniarkaDoświadczenie

9 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, pielęgnacyjnych, opiekuńczych wobec Pacjentów przekazywanych do zabiegu operacyjnego

  • zapewnianie prawidłowe przygotowanie pomieszczenia i sprzętu do zabiegu operacyjnego oraz instrumentowanie podczas zabiegów operacyjnych

  • asysta przy zabiegach komercyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe pielęgniarskie

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego

Oferujemy

  • indywidulanie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia/współpracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych

  • przyjazną atmosferę w zespole

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dział Hr I Komunikacji

●●●●●●●●●●●●●●●●ed.pl

●●●●●●●88

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.