Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracypielęgniarkaśląskie

Pielęgniarka

LEBO recruitment

Plebistytowa 36, 41-409 Mysłowice

35 - 36 PLN netto za godzinę

pielegniarkaDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa zlecenie Forma zatrudnienia

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta REZYDENCJI SENIORA szuka odpowiednich kandydatów na stanowisko :

Umowa zlecenie 35 zł netto za godzinę.

Wynagrodzenie podstawowe 4 000 brutto plus liczne dodatki

Obowiązki:

  • świadczenie opieki pielęgniarskiej osobom starszym

  • podejmowanie współpracy z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym podczas świadczenia usług z zakresu opieki medycznej nad osobą starszą, chorą i niesamodzielną

  • rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych osoby starszej, chorej i niesamodzielnej w różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku

Wymagania:

  • prawo do wykonywania zawodu

  • posiadanie min. doświadczenia na podobnym stanowisku lub kwalifikacje potwierdzone dyplomem ukończenia szkoły kierunkowej

  • wysokie poczucie empatii dla osób starszych i schorowanych

  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • dynamiczną pracę

  • możliwości rozwoju w ramach funkcjonującego systemu szkoleń

Konieczne

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ada Legowicz

●●●●●●●●●●●●●●●r.pl

●●●●●●●66