oferty pracypielęgniarkamazowieckie

Pielęgniarka oddziałowa: onkologia

pielegniarka koordynatorDoświadczenie

4 miesiące temu Dodane

Wymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Szpital im. Fryderyka Chopina w Otwocku to nowoczesne, kompleksowe, prywatne Centrum Medyczne. Oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Zatrudniamy wielu wybitnych lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany zespół pielęgniarski. Szpital prowadzi działania naukowe, badawcze i dydaktyczno-szkoleniowe

W związku z rozwojem szpitala poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA ODDZIAŁOWA - oddział onkologiczny

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • stabilne warunki zatrudnienia, według preferencji pracownika: umowa o pracę, kontrakt, zlecenie

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem medycznym.

Twój zakres obowiązków:

  • czynny udział w realizacji zadań i obowiązków w oddziale

  • organizacja pracy zgodnie z obowiązującym prawem

  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i przepisów BHP

  • kierowanie pracą podległego personelu

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi szpitala

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy zawodowej w oddziale onkologii

  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole

  • znajomość obsługi komputera

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • dobra organizacja pracy własnej

  • budowanie efektywnych relacji z pacjentem i jego rodziną

Mile widziane:

  • kursy, szkolenia

  • specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Rekrutacja Ecz

●●●●●●●●●●●●●●●k.pl

●●●●●●●33