oferty pracypielęgniarkapomorskie

Pielęgniarka w przychodni POZ

Doktor Kabata - medycyna rodzinna

Gdańsk Wrzeszcz

4 500 - 5 600 PLN brutto za miesiąc

POZ, Przychodnia

pielegniarkaDoświadczenie

6 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Poszukuje pracownika na stanowisko :

Pielęgniatrka

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Pielęgniarki POZ.

  • Wykonywanie czynności pielęgniarkich

  • informowanie o usługach

  • przygotowywanie dokumentacji pacjentów

  • obsługa systemów informatycznych

Wymagania:

  • wykształcenie - minimum średnie medyczne, preferowana specjalizacja z medycyny rodzinnej.

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracy

  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [email protected]

Informacje o firmie

Doktor Kabata - to butikowa przychodnia lekarza rodzinnego działająca od ponad 25 lat na rynku usług medycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kuba

●●●●●●●●●●●●a.pl

●●●●●●●82