oferty pracypielęgniarkazagranica

Pielęgniarka/pielęgniarz

Curam Bonam GmbH

Bremerhaven

13 000 - 15 500 PLN brutto za miesiąc

pielegniarkaDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Jesteśmy niemiecką firmą działającą na północy Niemiec, specjalizujemy się w pozaszpitalnej opiece medycznej. Mówimy po polsku, proces rekrutacji odbywa się w języku polskim. Aktualnie poszukujemy pielęgniarek do naszych zespołów, nasi pacjenci to osoby potrzebujące wentylacji mechanicznej, stałej lub wspomagającej. Zatrudniamy od kilku lat pielęgniarki z Polski. Bardzo ważne jest wsparcie polskojęzycznego Kierownika Personalnego, który m.innymi układa grafik dla polskich pielęgniarek. Nasz zespół jest nie tylko profesjonalny i kompetentny, ale również empatyczny. W ten sposób możemy zapewnić wspomagającą opiekę pielęgniarską i kompleksową opiekę nad naszymi pacjentami.

Twoje obowiązki:

Głównym zadaniem pielęgniarki/pielęgniarza jest dokładna realizacja i zapewnienie właściwej i profesjonalnej opieki pielęgniarskiej nad podopiecznymi. Praca w systemie dyżurów 12h w domu pacjenta.

  • opieka związana z leczeniem

  • monitorowanie i obsługa sprzętu medycznego

  • kontakt z zespołem medycznym oraz z rodziną

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • podawanie posiłków za pomogą PEG

  • przestrzeganie zasad higieny

Wymagania wobec kandydata

  • wykształcenie pielęgniarskie,

  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2

  • mile widziane URKUNDE, w przypadku nieposiadania pomagamy w uzyskaniu EPC, a następnie w uznaniu Dyplomu w Niemczech,

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy

  • aktualna karta szczepień

Oferujemy

  • bardzo dobra niemiecka umowa o pracę /pełen etat - 173h/

  • ubezpieczenie w Niemczech i w Polsce,

  • praca w systemie 14 dni pracy, 14 dni w domu, możliwość dodatkowych dyżurów,

  • elastyczny grafik dyżurów, z możliwością dopasowania do dyspozycyjności

  • każdorazowo zwrot kosztów podróży,

  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach służbowych,

  • płatny urlop,

  • stały kontakt 7 dni w tyg. z polskojęzycznym kierownikiem personalnym zarówno na etapie rekrutacji, jak i codziennej współpracy,

  • możliwość uzyskania opinii od obecnie zatrudnionego polskiego Personelu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Katarzyna

●●●●●●●●●●●●m.de

●●●●●●●●●444