Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracypozostałezagranica

Opiekunka/Opiekun - Dom opieki seniora

Opiekunki365

Niemcy

2 100 - 2 300 EUR brutto za miesiąc

Mieszkanie służbowe

opiekun medycznyDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Opis

OPIEKUNKA/OPIEKUN – W DOMU OPIEKI SENIORA- NIEMCY

PRACA STAŁA W OPARCIU O NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ, BEZ POŚREDNICTWA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Podstawowe czynności pielęgnacyjne dla osób wymagających opieki,

  • Wsparcie dla pracy pielęgniarek/pielęgniarzy,

  • Doradzanie i wsparcie dla pacjentów i ich rodzin

 WYMAGANIA:

  • Języki :niemiecki, w mowie – B2 - średnio zaawansowany, w piśmie – B2 - średnio zaawansowany

  • Dyplom Opiekuna Medycznego/Opiekuna Osób Starszych

  • Doświadczenie zawodowe – 1 rok,

  • Dobry stan zdrowia; niezależność, niezawodność i elastyczność

  • Empatia

  • Gotowość do pracy stałej w Niemczech

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę na niemieckich zasadach,

  • 6 miesięczny okres próbny

  • Zakwaterowanie (częściowo płatne)

  • 2 zmianowy system pracy – 06:30-15:00; 13:30-22:00 (przerwa płatna)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe.

  • Zatrudnienie od zaraz.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ewa

●●●●●●●●●●●●●●●●●65.pl

●●●●●●●65