Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracypozostałemazowieckie

Opiekun do Domu Opieki

Orpea Polska

Trasa Lubelska 13 13, 05-462 Majdan

opiekun medycznyDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Do pracy w Ośrodku Dom Opieki Marianna poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPIEKUN/OPIEKUNA

miejsce pracy: Majdan, gm wiązowna, ul. Trasa Lubelska 13

Zakres obowiązków:

Sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach m.in.:

  • wykonywanie toalet i kąpieli pacjentów

  • przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienie

  1. porządkowanie sal pacjentów

  • reakcja na system przyzywowy

  • pomoc przy transportowaniu pacjentów

  • dopajanie pacjentów miedzy posiłkami

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej

  • każda forma zatrudnienia

  • pracę w miłej atmosferze

  • pracę od zaraz

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Marzena Kurek

●●●●●●●●●●●●a.pl

●●●●●●●32