oferty pracypozostałepomorskie

Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Grupa ALAB

Gdynia

Dyżury

diagnosta laboratoryjnyDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Grupa ALAB poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych;

  • Autoryzacja badań;

  • Obsługa aparatury medycznej;

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe; biologii, chemii, biotechnologii i biologii medycznej

  • Czynne prawo wykonywania zawodu;

  • Znajomość procedur laboratoryjnych;

  • Doskonałe umiejętności analityczne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność;

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym lub dyżurowym – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;

  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;

  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;

  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Natalia Zagrodzka

●●●●●●●●●●●●●●●m.pl

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.