oferty pracylekarzłódzkie

Lekarz medycyny rodzinnej

NZOZ

Łódź

110 - 140 PLN netto za miesiąc

lekarz rodzinnyDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Nowo powstała placówka NZOZ w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Podejmowanie działań zgodnych ze standardami medycznymi jednostki

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Nasze Wymagania:

  • Uzyskany tytuł lekarza specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu

  • Pasja do nieustannej nauki, zamiłowanie do dzielenia się wiedzą

  • Misja w niesieniu pomocy i opieki Pacjentom

  • Możliwość tworzenia listy aktywnej pacjentów warunek konieczny

To oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Stabilną i długofalową współpracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Miejsce parkingowe w centrum miasta

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego Cv na adres mailowy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Małgorzata

●●●●●●●●●●●●●●●●●●us.pl

●●●●●●●●615