oferty pracylekarzłódzkie

Lekarz medycyny rodzinnej

Porania NZOZ

Łódź, śródmieście

110 - 150 PLN netto za godzinę

Przychodnia

lekarz rodzinnyDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Nowo powstająca placówka NZOZ w Łodzi poszukuje pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • podejmowanie działań zgodnych ze standardami medycznymi jednostki

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Nasze Wymagania:

  • uzyskany tytuł lekarza specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • pasja do nieustannej nauki, zamiłowanie do dzielenia się wiedzą

  • misja w niesieniu pomocy i opieki Pacjentom

  • Możliwość tworzenia listy aktywnej pacjentów warunek konieczny

To oferujemy:

·      wysokie wynagrodzenie

·      stabilną i długofalową współpracę (umowa o pracę, kontrakt)

·      elastyczne godziny pracy (możliwy niepełny etat)

·      miejsce parkingowe w centrum miasta

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Małgorzata

●●●●●●●●●●●●●●●●●●us.pl

●●●●●●●●615