oferty pracylekarzmazowieckie

Lekarz/Lekarka psychiatra dorosłych

Ezra UKSW

Piaseczno

lekarz psychiatraDoświadczenie

4 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt Forma zatrudnienia

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • udzielanie konsultacji psychiatrycznych dla pacjentów poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych;

  • prowadzenie leczenia zgodnie ze standardami leczenia psychiatrycznego na podstawie Gałecki, P. (2022) (red.) Badanie stanu psychicznego. Rozpoznania wg ICD-11. Wrocław: edra URBAN&PARTNERS,

  • współpraca międzyzespołowa w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego powiatu piaseczyńskiego,

  • współpraca z lekarzami psychiatrami dzieci i młodzieży oraz specjalistami z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży w przypadku leczenia rodzin - dorosłych oraz niepełnoletnich pozostających pod opieką EZRA UKSW sp. z o.o. w Piasecznie.

Nasze oczekiwania:

  • dyplom ukończenia studiów medycznych,

  • ukończenie co najmniej 2 roku specjalizacji z psychiatrii dorosłych,

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • umiejętność pracy w zespole, w tym z zespołem psychologów diagnostów i psychoterapeutów.

Oferujemy:

  • możliwość udziału w innowacyjnym projekcie dotyczącym leczenia rodzin - dorosłych opiekunów prawnych oraz niepełnoletnich dzieci i młodzieży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o B2B,

  • superwizję,

  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dział Rekrutacji

●●●●●●●●●●●●●●●●●sw.pl

●●●●●●●77