Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracylekarzdolnośląskie

Lekarz POZ

EMC Instytut Medyczny S.A.

Pilczycka, Pabianicka, Królewska, 54-144 Wrocław

Szpital, Przychodnia, POZ

lekarz rodzinnyDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do naszych placówek – Przychodni EMC przy ulicy Królewskiej, Pilczyckiej, Pabianickiej  we Wrocławiu oraz przy ulicy Daszyńskiego w Oleśnicy poszukujemy osób na stanowisko:

Lekarz POZ

Miejsce pracy: Przychodnie EMC Wrocław, Oleśnica

Region: woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w poradni POZ

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • specjalista medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych

  • orientacja na pacjenta, wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • znajomość obsługi MS Office i urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy

  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy

  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Renata Orłowska

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●sa.pl

●●●●●●●●653