oferty pracylekarzwielkopolskie

Lekarz POZ

Med-Jobs

Gniezno

150 PLN netto za godzinę

POZ

lekarz internistaDoświadczenie

10 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie poszukuje kandydata na stanowisko:

LEKARZ POZ

Opis stanowiska

  • Systematyczna i okresowa ocena stanu zdrowia pacjenta i interpretacja wyników badań

  • Planowanie, koordynowanie postępowania diagnostycznego i zlecanie leczenia farmakologicznego

  • Wykonywanie lub zlecanie dodatkowych badań, zabiegów, kierowanie na konsultacje specjalistyczne

  • Wykonywanie i dokonywanie kwalifikacji do szczepień

  • Konsultacje telefoniczne, wizyty domowe

Wymagania

  • Kandydat po specjalizacji: lekarz rodzinny, pediatra lub specjalista chorób wewnętrznych lub lekarz po studiach, lekarz bez specjalizacji

  • Wysoki poziom wiedzy teoretycznej

  • Biegłość w zakresie przeprowadzenia procedur diagnostycznych i leczniczych

  • Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego

  • Empatia, uprzejmość dla pacjentów, umiejętność współpracy z innymi lekarzami oraz członkami zarządu

Warunki zatrudnienia

  • Umowa/o pracę lub umowa cywilnoprawna

  • Cały etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stawka godzinowa 150zł

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Magdalena Jędrasik

●●●●●●●●●●●●●●●●●bs.pl

●●●●●●●96