oferty pracylekarzwielkopolskie

Kierownik, Koordynator na Oddziale Pediatrycznym

lekarz pediatraDoświadczenie

4 miesiące temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Kierownik i Koordynator na Oddziale Pediatrycznym

oraz

Lekarzy ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji z pediatrii

Wymagania, kompetencje oraz doświadczenie zawodowe:

  • I lub II stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii

  • Rozpoczęta specjalizacja w dziedzinie pediatrii lub neonatologii

  • Kurs NLS / w przypadku specjalizacji w dziedzinie pediatrii /

Ogólny zakres obowiązków:

  • świadczenie usług zdrowotnych na oddziale pediatrycznym oraz neonatologicznym w zakresie podstawowej ordynacji oddziału i dyżurów medycznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza,

  • wybór formy zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa cywilno – prawna,

  • pracę w rozwijającej się placówce medycznej,

  • pracę w doświadczonym zespole lekarskim,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Magdalena

●●●●●●●●●●●●●●●●●yn.pl

●●●●●●●●542