oferty pracylekarzmazowieckie

Lekarz specjalista

AstraMed Centrum Medyczne

Warszawa

POZ, Przychodnia, Punkt pobrań

lekarz internistaDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Jeśli posiadasz:

• tytuł lekarza specjalisty: internista, pediatra, neurolog, psychiatra, laryngolog, gastrolog

• prawo wykonywania zawodu

• umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie;

zatrudnienie w nowoczesnym centrum medycznym;

• elastyczne godziny pracy;

• praca w gronie specjalistów;

• wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych;

• pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem;

• dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Twoje zadania:

• opieka nad Pacjentem;

• dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca proszę o kontakt mailowy (przesłanie CV) na adres:

[email protected]

lub kontakt telefoniczny nr 661 776 088

Zapraszamy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Joanna Giżyńska

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●l.com

●●●●●●●●088