oferty pracylekarzlubuskie

Lekarz Specjalista

Med-Jobs

Drezdenko

160 PLN brutto za godzinę

Szpital, Dyżury

Doświadczenie

5 miesięcy temu Dodane

niepełny etatWymiar czasu

kontrakt Forma zatrudnienia

Szpital w woj. lubuskim (ok. 50 km od Gorzowa Wlkp. ) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista Chorób Wewnętrznych, Kardiolog, Endokrynolog, Gastrolog, Nefrolog, Diabetolog

Opis stanowiska

·       Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Izbie Przyjęć

·       możliwość rozpoczęcia specjalizacji ginekologia, pediatra i choroby wewnętrzne

·       Preferowany pełen etat (możliwość negocjacji godzin pracy) plus dyżury

·       Forma zatrudnienia preferowany kontrakt lub umowa o pracę

·       Stawka godzinowa od 160 zł (do negocjacji)

·       Przy umowie o pracę dodatek stażowy i dyżurowy

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Magdalena Jędrasik

Tel. Kom. 666 176 396

m.jedrasik@med-jobs.pl

●●●●●●●●●●●●●●●●●bs.pl

●●●●●●●●396