oferty pracylekarzpomorskie

Lekarz Psychiatra

Lekarz psychiatra

Tczew

200 - 250 PLN brutto za miesiąc

Przychodnia, Dyżury

lekarz bez specjalizacjiDoświadczenie

2 miesiące temu Dodane

niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, wpisana do KRAZ pod numerem 15357, dla jednego z naszych klientów prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie lub kontrakt B2B

  • W pełni wyposażony gabinet lekarski

  • 1/2 etatu bądź cały etat (w zależności od oczekiwań)

  • Stawka godzinowa od 200 zł do 250 zł brutto

  • Poradnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00

Zakres obowiązków:

  • Porady diagnostyczne

  • Porady terapeutyczne

  • Porady kontrolne

Wymagania

  • Tytuł lekarza medycyny, przynajmniej w trakcie rocznej specjalizacji z psychiatrii lub ukończona specjalizacja

  • Empatia, cierpliwość i oddanie się w pełni potrzebom pacjentów

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Paula Serkowska

●●●●●●●●●●●●●●●●ng.pl

●●●●●●●●●517