oferty pracylekarzwielkopolskie

Lekarz POZ

Centrum Medyczne Komorniki sp. z o.o.

Stawna 7, 62-052 Komorniki

POZ, Przychodnia

Doświadczenie

2 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

W związku rozwojem Centrum Medycznego Komorniki zatrudnimy lekarza POZ

Wymagania:

lekarz internista / lekarz med. rodz.

Obowiązki:

udzielanie świadczeń lekarza POZ w zakresie leczenia zgodnie z kontraktem z NFZ

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat lub 3/4 etatu,

Umowa kontraktowa min 5 h dziennie (od pn. do pt.),

Klimatyzowany i wentylowany gabinet,

Nowoczesne rozwiązania z zakresu e-zdrowia,

Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności,

Wolne soboty, niedziele i święta,

Kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego,

Przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artur

●●●●●●●●●●●●●●●●i.pl

●●●●●●●81