Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracylekarzlubuskie

Lekarz anestezjolog

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Ks. A. Kostki 33, 67-400 Wschowa

Szpital, Dyżury

lekarz anestezjologDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni lekarza anestezjologa:

Opis Stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie anestezji i intensywnej terapii w Oddziale anestezjologii i intensywnej terapii oraz na Bloku operacyjnym w ramach kontraktu z NFZ,

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Specjalizacja w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii,

  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

  • Prawo wykonywania zawodu,

  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nowy Szpital We Wschowie Sp. Z O.o.

●●●●●●●●●●●●●l.pl

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●9 977