Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracylekarzopolskie

Kierownik SOR

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

Al. W. Witosa 26, 45-401 Opole

Szpital, SOR

lekarz chirurg, lekarz ortopedaDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu realizuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z całego kraju. Jesteśmy największym szpitalem w województwie, z własnym całodobowym lądowiskiem dla helikopterów medycznych. Stale rozszerzamy swą działalność, stąd rosnące zapotrzebowanie na personel medyczny. Nasz szpital niesie pomoc wielu potrzebującym, w wielu obszarach medycyny. Ofiarujemy swym pacjentom interdyscyplinarną opiekę, natomiast pracownikom - szeroki wachlarz możliwości rozwoju kompetencji zawodowych.

Zapraszamy do nawiązania współpracy osoby, które są chętne i gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

Kandydaci powinni spełniać wymogi kwalifikacyjne określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami.

Zakres obowiązków:

Kierowanie oddziałem zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi, w sposób umożliwiający sprawne funkcjonowanie oddziału, zapewniający właściwą opiekę nad pacjentami, w tym m.in.:

  • planowanie i organizacja pracy podległego zespołu celem osiągnięcia jak najlepszej jakości usług medycznych, motywowanie zespołu do pogłębiania wiedzy, zachęcanie do pracy naukowej, prowadzenia prac badawczych, organizowanie szkoleń wewnątrzoddziałowych, informowanie na bieżąco o wszystkich nowościach z dziedziny wiedzy medycznej,

  • nadzór nad fachowym zabezpieczeniem obsługi aparatury i sprzętu medycznego, nad gospodarką lekami, środkami sanitarnymi i opatrunkowymi oraz ewidencją i rozchodem środków odurzających i silnie działających, nad dokumentacją medyczną- jej prawidłowym i terminowym sporządzaniem i przechowywaniem, nad Punktem Przyjęć Planowych,

  • dbanie o przestrzeganie przez personel medyczny praw pacjenta i wywiązywania się z obowiązków względem pacjenta, kontrolowanie dyscypliny pracy, wspólne omawianie sposobu ustalania rozpoznania i metod leczenia wybranych przypadków chorobowych,

  • przeprowadzanie analizy kosztów jednostkowych i ogólnych oraz czuwanie nad ich racjonalizacją, wybieranie najkorzystniejszych ofert zaopatrzeniowych w trybie zamówień publicznych, kontrolowanie sprzętów administracyjno-gospodarczych pod kątem celowości zakupu, ewidencji, konserwacji, likwidacji itp.

  • utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego oraz ładu i porządku w oddziale, m.in. przepisów bhp, p.poż. oraz dotyczących zakażeń wewnątrzszpitalnych.

W zamian oferujemy:

  • dowolny rodzaj współpracy: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę,

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

  • szansę rozwoju naukowego oraz pracy dydaktyczno-naukowej,

  • środowisko życzliwie nastawionych do siebie koleżanek i kolegów,

  • pracę w profesjonalnym zespole ludzi, dla których liczy się człowiek,

KONTAKT:

Jeśli rozważasz zmianę oraz chęć poszerzenia swych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku, jakie tworzy nasz szpital to serdecznie zapraszamy do złożenia swej aplikacji (cv, podanie o pracę).

Informujemy, że w związku z prowadzoną rekrutacją będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w "Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy" dostępnej na naszej stronie internetowej http://www.usk.opole.pl w zakładce RODO.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sandra Sitnik

●●●●●●●●●●●●●●●●●●le.pl

●●●●●●●●●133