oferty pracylekarzmazowieckie

Lekarz Rodzinny/Internista

Scanmed S.A.

al. Niepodległości 107/109, 02-626 Warszawa

Szpital

lekarz internistaDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

niepełny etatWymiar czasu

umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • konsultacje i opieka nad Pacjentami

  • podejmowanie działań zgodnych ze standardami medycznymi jednostki

  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej

Wymagania

  • uzyskany tytuł lekarza specjalisty lub w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej lub interny (po drugim roku specjalizacji)

  • prawo wykonywania zawodu

  • umiejętność obsługi komputera

  • pasja do nieustannej nauki, zamiłowanie do dzielenia się wiedzą, misja w niesieniu pomocy i opieki Pacjentom

Oferujemy

  • stałą współpracę trzy dni w tygodniu w oparciu o umowę cywilno-prawną

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • dogodną lokalizację

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dział Hr I Komunikacji

●●●●●●●●●●●●●●●●ed.pl

●●●●●●●88

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.