oferty pracyfizjoterapeutamazowieckie

Fizjoterapeuto dołącz do nas!

Interfizjo S.A.

Warszawa ul. Karolkowa 30, Białystok ul. Ciołkowskiego 88J

fizjoterapeutaDoświadczenie

około 2 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Interfizjo S.A. to nowopowstające Centrum Fizjoterapeutyczne, kładące nacisk na wysoką jakość usług i obsługi Pacjenta, a także komfort pracy i rozwój Zespołu.

OPIS STANOWISKA PRACY:

- samodzielna praca z pacjentem;

- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii;

- ocenianie stanu funkcjonalnego pacjenta i planowanie rehabilitacji;

- prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami;

- samodzielne, systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów;

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

NASZA OFERTA:

- stabilna współpraca w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy;

- stanowisko pracy wyposażone w sprzęty klasy premium oraz nowoczesne rozwiązania i aplikacje IT;

- indywidualna opieka marketingowa i wizerunkowa;

- elastyczne formy współpracy i godzin pracy;

- profesjonalna obsługa administracyjna i wysoka jakość obsługi pacjenta;

- klarowny system wynagradzania;

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia) oraz przejrzysta ścieżka kariery;

- atmosfera współpracy, wsparcie zespołu i przełożonych, wysokie standardy w zakresie ochrony zdrowia;

- atrakcyjne lokalizacje elegancko zaprojektowanych placówek medycznych.

NASZE OCZEKIWANIA:

- wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii;

- aktualne prawo wykonywania zawodu;

- ukończenie kursów doszkalających oraz znajomość języka angielskiego/języków obcych będzie dodatkowym atutem;

- zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego, wysoka kultura osobista, komunikatywność i orientacja na pacjenta.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Karolina

●●●●●●●●●●●●●●●o.pl

●●●●●●●●●●839