oferty pracyfizjoterapeutazachodniopomorskie

Fizjoterapeuta

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu

ul. Uzdrowiskowa 15, 76-107 Jarosławiec

5 000 - 6 000 PLN brutto za miesiąc

POZ

fizjoterapeutaDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

Zakres obowiązków:

- wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych

- konsultacje

Wymagamy:

- wykształcenie wyższe: mgr lub licencjat

- numer prawa wykonywania zawodu

- komunikatywność , opanowanie , umiejętność pracy w zespole ,

- mile widziane umiejętności w prowadzeniu zajęć z aerobiku

ZALETY PODJĘCIA PRACY W NASZYM RESORCIE:

- atrakcyjne zarobki

- praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu- m.in. turnusy rehabilitacyjne , kontrakt z NFZ

Zapewniamy możliwość zakwaterowania

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zuzanna

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ka.pl

●●●●●●●72