oferty pracypozostałeświętokrzyskie

Diagnosta Laboratoryjny - Pracownia Andrologii

Grupa ALAB

Końskie

diagnosta laboratoryjnyDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Opis stanowiska:

  • wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami,

  • uczestniczenie w bieżących zadaniach laboratorium.

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego/tytuł zawodowy Technika Analityki Medycznej.

  • doświadczenie w badaniu nasienia

W zamian za zaangażowanie i pracę możemy zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie z Kandydatem

  • możliwość zapoznania się i stosowania najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,

  • styczność z szerokim spectrum przypadków medycznych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (w zależności od preferencji),

  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, studia podyplomowe, specjalizacje, szkolenia),

  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Katarzyna Biardzka

●●●●●●●●●●●●●●●m.pl

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.