oferty pracylekarzmazowieckie

Lekarz Chirurg

EMC Instytut Medyczny S.A.

Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno

Szpital, Przychodnia, Dyżury

lekarz chirurgDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: EMC Piaseczno sp. z o.o

Region: Piaseczno, woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

  • praca w oddziale chirurgicznym i chirurgicznej izbie przyjęć w ramach dyżuru pełnionego przez dwóch lekarzy

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • ukończona specjalizacja lub w trakcie min. czwartego roku specjalizacji

  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje

  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy

  • pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomi

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dorota Karpacka

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●sa.pl

●●●●●●●35