oferty pracypozostałeświętokrzyskie

Biotechnolog/Biolog Pracownia Andrologii

Grupa ALAB

Końskie

Doświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Opis stanowiska:

Wykonywanie czynności diagnostyki laboratoryjnej pod nadzorem diagnosty laboratoryjnego.

Wymagania:

Ukończenie studiów wyższych na kierunkach:

  • analityka medyczna

  • biologia lub farmacja (tytuł zawodowy magistra),

  • chemia lub biotechnologia (tytuł zawodowy magistra lub magistra inżyniera),

  • weterynaria (tytuł zawodowy lekarza weterynarii);

  • dobra organizacja pracy,

  • zdolność do szybkiego uczenia się,

  • chęć rozwoju,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • pracę laboratoryjną w obszarze nowoczesnych technologii,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji,

  • umowę o pracę,

  • kartę Multisport,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Katarzyna Biardzka

●●●●●●●●●●●●●●●m.pl

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.