oferty pracylekarzłódzkie

Lekarz Anestezjolog

Klinika Bocian

Łódź, Piotrkowska

lekarz anestezjologDoświadczenie

około miesiąc temu Dodane

niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

W związku z rozwojem działalności i planowanym otwarciem nowej placówki w Łodzi poszukujemy do współpracy lekarzy:

Specjalizacja: Anestezjologia i intensywna terapia

Zakres zadań:

  • Przeprowadzanie zabiegów krótkotrwałego znieczulenia ogólnego dożylnego, wraz z towarzyszącym temu postępowaniem medyczny

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii

  • Aktywnego prawa do wykonywania zawodu

  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej orientacji na potrzeby pacjenta

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w godzinach porannych

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Arleta Olewińska

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ian.pl

●●●●●●●30