oferty pracylekarzmazowieckie

Lekarz psychiatra

Stowarzyszenie Eleuteria

Dzielna 7, 00-154 Warszawa

lekarz psychiatraDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Stowarzyszenie Eleuteria NZOZ Centrum Zdrowia w Warszawie ul. Dzielna 7

zatrudni

Specjalistę psychiatrę / Lekarza psychiatrę

do pracy z osobami dorosłymi, uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz ich rodzinami

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ jak również na warunkach komercyjnych,

  • diagnostykę i leczenie pacjentów uzależnionych oraz ich rodzin i bliskich,

Oferujemy:

  • umowę o pracę, w wymiarze całego etatu lub inną formę zatrudnienia

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • nowe doświadczenia zawodowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Barbara

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●@op.pl

●●●●●●●11