oferty pracypielęgniarkawielkopolskie

Pielęgniarka

NZOZ Medyk-Poznań Sp. z o.o.

Poznań, ul. Świt 47

pielegniarkaDoświadczenie

9 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Do zespołu poradni specjalistycznych jednej z naszych spółek - Medyk Poznań - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Świt 47

Obowiązki:

  • wykonywanie szczepień ochronnych

  • prowadzenia i przekazywania dokumentacji medycznej dotyczącej szczepień oraz sprawozdawczości w tym zakresie.

  • wykonywanie opatrunków,

  • wypełnianie medycznej dokumentacji,

  • wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury, ciśnienie

Poszukujemy osoby:

  • ukończony kurs szczepień ochronnych,

  • wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wymagane narzędzia

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • dodatkowe benefity (np. 3 dodatkowe, pełnopłatne dni urlopu)

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jakub

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●de.com

●●●●●●●●995

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.