oferty pracypielęgniarkamazowieckie

Pielęgniarka hospicjum

Hospicjum Proroka Eliasza

Makówka 17-210 gmina Narew

Hospicjum

pielegniarkaDoświadczenie

5 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Zakres obowiązków:

·       realizacja świadczeń pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi standardami,

·       wykonywanie czynności diagnostycznych ( w tym pobieranie materiałów do badań diagnostycznych,

·       prowadzenie dokumentacji medycznej,

·       ścisła współpraca z pielęgniarką oddziałową (koordynującą) oraz zespołem medycznym.

Czego oczekujemy:

·       empatii i profesjonalizmu,

·       umiejętności pracy w zespole,

·       racjonalnego gospodarowania powierzonymi środkami,

·       dyscypliny pracy, dyspozycyjności,

·       inicjatywy organizowania pracy własnej.

Mile widziane:

·       kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z zakresu medycyny paliatywnej,

·       kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z opieki długoterminowej lub geriatrycznej,

·       dodatkowe kursy kierunkowe.

CV należy wysłać na adres: biuro@hospicjumeliasz.pl lub na adres Szkolna 20, 16-050 Michałowo. Kontakt telefoniczny pod nr 85 663 37 34, kom. 511 878 881.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Anna

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●sz.pl

●●●●●●●45