oferty pracypielęgniarkazagranica

Pielęgniarka | Pielęgniarz (ginekologia, urologia)

Carenea Polska Sp. z o.o.

Berno, Szwajcaria

6 000 EUR brutto za miesiąc

pielegniarkaDoświadczenie

3 miesiące temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Naszym Partnerem jest Szpital Salem w Bernie, zajmujący się przede wszystkim medycyną układu mięśniowo-szkieletowego, chirurgią kręgosłupa oraz ginekologią i położnictwem. Szpital należy do Grupy Hirslanden, największej w Szwajcarii prywatnej sieci szpitali.

W ramach modelu „Freizeit Plus” osobom pracującym w pełnym wymiarze godzin szpital oferuje możliwość skorzystania z siedmiotygodniowego urlopu oraz czterech dodatkowych dni wolnych.

Od 2022 roku Grupa Hirslanden w Zurychu jest Partnerem Carenea Polska i obecnie zaprasza polskie pielęgniarki do pracy w swoich zespołach w Szwajcarii.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 6 000 CHF brutto (uzależnione od doświadczenia) + dodatki

  • umowę o pracę bezpośrednio ze Szpitalem Salem w Bernie

  • nostryfikację dyplomu

  • autorski program Academia CARENEA przygotowujący do pracy w Szwajcarii

  • pracę w tandemie w doświadczoną pielęgniarką/pielęgniarzem

  • opiekę i pomoc konsultanta CARENEA w relokacji do Szwajcarii

  • możliwość podjęcia dalszego kształcenia, w tym specjalizacji

  • szkolenia realizowane cotygodniowo w ramach godzin pracy

Zakres zadań:

  • opieka nad Pacjentami (5-7 pacjentów pod opieką)

  • samodzielna realizacja zaleceń lekarskich i udział w działaniach profilaktycznych, diagnostycznych i terapeutycznych

  • opieka nad stażystami i studentami podczas programów kształcenia pielęgniarek i pielęgniarzy (po okresie wdrożeniowym)

Oczekujemy:

  • wykształcenia pielęgniarskiego – minimum licencjat

  • doświadczenia zawodowego jako pielęgniarka w szpitalu w szpitalu (jako atut)

  • dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (certyfikat B2)

  • znajomości obsługi komputera

  • wysokiego poziomu kompetencji społecznych i silnego poczucia empatii

  • elastyczności, umiejętności pracy pod presją czasu oraz zdolności organizacyjnych

  • umiejętności pracy w zespole i predyspozycji do zarządzania ludźmi

nr. ref. 18813

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Maria Jaszcz

●●●●●●●●●●●●●●●●●●ea.pl

●●●●●●●●●113

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.