oferty pracypozostałemazowieckie

Logopeda

Centrum Medyczne Damiana

Lazurowa 97, Warszawa

logopedaDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji logopedycznych,

  • prowadzenie terapii logopedycznej dzieci i młodzieży,

  • przygotowywanie diagnoz logopedycznych pod kątem zaburzeń i wad wymowy,

  • przygotowywanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych,

  • prowadzenie dokumentacji logopedycznej wg. obowiązujących standardów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: specjalizacja – logopedia, neurologopedia,

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,

  • elastyczny system zatrudnienia,

  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji,

miejsce pracy:

ul. Lazurowa 97, Warszawa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Marta Kopczewska

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ian.pl

●●●●●●●●094

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.