oferty pracylekarzmazowieckie

Lekarz radiolog/USG

AVIMED

Piaseczno

160 - 210 PLN brutto za godzinę

POZ

lekarz radiologDoświadczenie

około 2 miesiące temu Dodane

niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Dlaczego warto pracować u nas?

Nie jesteśmy sieciówką. Prowadzimy pacjentów zgodnie z zasadami medycyny nakierowanymi na szybką i efektywną diagnozę i skuteczne leczenie. Mamy do dyspozycji pełne zaplecze diagnostyczne i wsparcie specjalistyczne. Efektywna medycyna pierwszego kontaktu jest w stanie zdiagnozować i leczyć 75% zgłaszających się pacjentów. Takiej medycyny standardy wdrażamy i o ile potrzeba tworzymy.

Kogo szukamy:

rodzinnych/ internistów wykonujących badania USG,

którzy potrafią diagnozować i leczyć pacjenta, a nie z byle bzdurą wysyłają do specjalisty (lub kilku specjalistów),

umiejących rozmawiać,

niebojących się technologii,

umiejących pracować w zespole.

Wynagrodzenie:

w zależności od rodzaj współpracy - zlecenie, czy B2B

Zakres obowiązków:

wykonywanie badań USG.

Pacjent w gabinecie (godziny do ustalenia, docelowo przychodnia będzie czynna 8-19 / 5 dni w tygodniu,

Kontakt telefoniczny: 575 702 798

Prosimy przesłać CV

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zuzanna

●●●●●●●●●●●●●●●●.com

●●●●●●●●798