oferty pracylekarzzdalna

Lekarz (cannabis industry)

PHYTOPUR BIO SP. Z O.O.

Polska

8 000 - 16 000 PLN brutto za miesiąc

Doświadczenie

2 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Jeśli słowo Medical Cannabis (marihuana lecznicza), nie wywołuje u Ciebie nadmiernej ekscytacji, ale poczujesz, że możesz i chcesz mieć wpływ; to zapraszamy do współtworzenia wyjątkowego miejsca oraz zespołu dla którego pacjent, jej/jego zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze.

Jeśli jednak jest inaczej, śmiało czytaj dalej i powiedz o nas osobie, która się z tego ucieszy. Z góry Ci dziękujemy za to.

W jednym miejscu skupiamy specjalistów z różnych dziedzin: lekarzy, terapeutów, psychoterapeutów, terapeutów ruchowych; stale budując przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Wspólnie z polskimi ekspertami i międzynarodowymi weteranami branży usług medycznych (Cannabis) w oparciu o finansowanie międzynarodowego funduszu branżowego (Cannabis) tworzymy przestrzeń, której głównym celem jest umożliwić pacjentom dostęp do przyjaznych, profesjonalnych i stale dostępnych specjalistycznych usług medycznych. Realizowane poprzez wizyty lekarskie w formule online (telewizyty) oraz konsultacji stacjonarnych w klinikach, które będziemy sukcesywnie uruchamiać, na początku na terenie Polski.

Tworzymy serdeczne miejsce i przestrzeń pracy w której każda osoba, szanująca innych, poczuje się zauważona, będzie wysłuchana i zrozumiana. W serdeczny i zrozumiały sposób rozmawiamy o złożoności pojęcia jakim jest zdrowie i proces zdrowienia. Chcesz pracować w takim środowisku?

Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Twoje zadania:

  • Dbanie o bezpieczeństwo danych wrażliwych pacjenta

  • Kwalifikacja pacjentów i prowadzenie terapii medyczną marihuaną

  • Prowadzenie wideo i telekonsultacji lekarskich

  • Zapewnienie wysokiego poziomu świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej oraz aktualnej wiedzy medycznej

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawie o ochronie danych osobowych

  • Prawidłowe wystawianie recept, zaświadczeń, skierowań oraz zwolnień lekarskich

  • Aktualizację recept w sytuacji, kiedy lek był niedostępny, a recepta utraciła swoją ważność

Chcemy żebyś brała/ brał aktywny udział w współtworzeniu:

  • Wyjątkowego bezpiecznego miejsca skoncentrowanego na podniesieniu jakości życia i zdrowiu pacjentki/ pacjenta

  • Społeczności pacjentów

Wymagamy:

  • Tytułu lekarza/lekarki specjalisty, bądź lekarza/lekarki w trakcie specjalizacji

  • Samodzielności i doskonałej organizacji pracy

  • Uważności, cierpliwości, empatii, umiejętności radzenia sobie ze stresem połączone z wysoką kulturą osobistą

  • Umiejętności dobrej obsługi komputera

  • Posiadania własnego wyposażenia w postaci komputera z kamerą internetową

  • Dostępu do “szybkiego” i stabilnego połączenia z internetem

  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie

  • Wyłączności w zakresie świadczenia usług terapii specjalistycznej (cannabis) w czasie trwania współpracy

Mile widziane:

  • Specjalizacja z zakresu psychiatrii, neurologii, anestezjologii

  • Doświadczenie w prowadzeniu terapii konopnej

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na kontakt z pacjentem

Oferujemy:

  • Stabilność współpracy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji, doświadczenia oraz dostępności

  • Będziesz odgrywać kluczową rolę w współtworzeniu naszego przedsięwzięcia

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy (poniedziałek - niedziela)

  • Bezpośredni dostęp do ekspertów branżowych

  • Szkolenia w zakresie terapii medyczną marihuaną

  • Szkolenia w zakresie prawidłowej waporyzacji i metod przyjmowania konopi

  • Szkolenia produktowe z dostępnych oraz nowo wprowadzanych leków

  • Dobrą organizację pracy (wsparcie zespołu obsługi pacjenta, kadry zarządzającej). Zespół obsługi pacjenta przeprowadza wstępną kwalifikację do terapii, w oparciu o formularz zgłoszenia pacjenta oraz przesłaną dokumentację medyczną, możesz także określić swoje preferencję oraz kryteria do kwalifikacji, w ten sposób będziesz prowadzić konsultacje jedynie z określoną grupą pacjentów spełniających Twoje kryteria.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

Chcielibyśmy rozpocząć współpracę od września 2022:

  • Prześlij swoje zgłoszenie

  • Poczekaj na naszą odpowiedź

  • Podczas pierwszego spotkania posłuchamy o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach i wyobrażeniach a następnie ustalimy w jakim stopniu nasze wspólne oczekiwania i wyobrażenia się pokrywają

  • Podczas drugiego spotkania omówimy naszą propozycję oraz plan szkoleniowy oraz rozpoczęcia współpracy

  • Podpisanie umowy i witaj na pokładzie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aleksandra

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●io.com

●●●●●●●89