oferty pracylekarzlubuskie

Lekarz medycyny estetycznej

Klinika Paczała w Zielonej Górze

Zielona Góra Fryderyka chopina 26c

lekarz medycyny estetycznejDoświadczenie

2 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Klinika Paczała w Zielonej Górze prowadząca kompleksową opiekę okulistyczną oraz świadcząca usługi medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej nawiąże stałą współpracę z:

  • LEKARZEM wykonującym zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej,

  • planowanie terapii zabiegowej,

  • wykonywanie zabiegów:

INIEKCYJNYCH:

  • zabiegi na twarz z wykorzystaniem toksyny botulinowej (mezobotoks, baby botoks)

  • leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

  • leczenie bruksizmu toksyną botulinową

  • wypełnianie zmarszczek twarzy kwasem hialuronowym

  • modelowanie ust kwasem hialuronowym (poprawa kształtu, zwiększenie objętości)

  • modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (wolumetria, modelowanie linii żuchwy, policzki, broda)

  • biostymulatory tkankowe

  • mezoterapia igłowa

  • lifting na poziomie komórkowym (Plasma Complex)

  • redukcja tkanki tłuszczowej - lipoliza

Z WYKORZYSTANIEM SPRZĘTU Hi-Tech (zapewniamy pełne szkolenie wdrożeniowe):

  • LightPod Neo - laseroterapia (leczenie trądziku, trądziku różowatego, łuszczycy)

  • HyCoox - mezoterapia igłowa

  • Plasmage – plazma azotowa (usuwanie zmian skórnych: kępki żółte, włókniaki, brodawki, kurzajki)

  • DualHi HIFU – lifting bez skalpela

WYMAGANIA:

  • wykształcenie medyczne

  • mile widziana ukończona (lub w trakcie) specjalizacja lekarska w dziedzinie Dermatologii

  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce

  • ukończone szkolenia z wykonywania zabiegów iniekcyjnych wykorzystujących toksynę botulinową, kwas hialuronowy, biostymulatory tkankowe itp.

  • gotowość do podjęcia stałej współpracy

  • zaangażowanie i przyjazne nastawienie do pracy zespołowej

  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najnowocześniejszych Klinik Medycyny Estetycznej w Polsce

  • elastyczne warunki współpracy - dostosowanie grafiku konsultacji/ zabiegów do potrzeb lekarza

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju: pakiet szkoleń sprzętowych hi-tech (w tym technologii laserowych)

  • pracę w ambitnym, profesjonalnym i dynamicznym środowisku

  • pewne i bezpieczne miejsce pracy

Administratorem Państwa danych jest OCULISTIC Centrum Okulistyczne.

CV wraz z klauzulą RODO proszę wysyłać na adres: j.mazur@klinikapaczala.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 2018 poz. 1000 USTAWA z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych)“.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Joanna

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●la.pl

●●●●●●●87