oferty pracylekarzzdalna

Lekarz medycyny

Saventic Health

Polska

100 - 150 PLN netto za godzinę

Doświadczenie

5 miesięcy temu Dodane

niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Saventic Health to firma medyczno-technologiczna, która zajmuje się tworzeniem algorytmów sztucznej inteligencji dla sektora ochrony zdrowia, w szczególności w diagnostyce chorób rzadkich. Aktualnie poszukujemy lekarza z 2 letnim wykształceniem z wybranego obszaru: choroby wewnętrzne, hematologia, medycyna rodzinna, kardiologia, diabetologia, endokrynologia.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie eksperckich algorytmów do interpretacji badań laboratoryjnych,

  • Współtworzenie bazy medycznej w oparciu o dostępną dokumentację medyczną,

  • Planowanie, przygotowywanie i dokumentowanie medycznych aspektów projektów,

  • Interpretacja medyczna danych.

Oferujemy:

  • Elastyczną ilość godzin oraz czas pracy, możliwość ustawienia grafiku dopasowanego do innych wykonywanych zajęć.

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze (Warszawa/Toruń),

  • Możliwość realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów, wspierających lekarzy, pacjentów i ośrodki medyczne w diagnostyce chorób,

  • Możliwość rozwoju naukowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia w powierzonym obszarze poprzez pracę ze specjalistami w zakresie medycyny i nowych technologii,

  • Stabilne warunki zatrudnienia, ugruntowany startup z inwestorem, pozyskanymi grantami oraz rosnącym portfolio klientów międzynarodowych,

  • Innowacyjną kulturę oraz atmosferę pracy w młodym zespole.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Marta

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●c.com

●●●●●●●15