oferty pracylekarzdolnośląskie

Lekarz świadczący wizyty domowe

Telemedi

Wrocław

200 - 250 PLN brutto za godzinę

Doświadczenie

2 miesiące temu Dodane

niepełny etat, praca tymczasowaWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Wymagania:

Szukamy lekarzy z Wrocławia i okolic, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi. Obecnie skupiamy się na poszukiwaniu lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów i lekarzy ogólnych, którzy mogliby realizować wizyty domowe u pacjenta.

Warunki pracy:

  • 200,00 zł brutto za każdą zrealizowaną wizytę domową w dni robocze od poniedziałku do piątku

  • 250,00 zł brutto za każdą zrealizowaną wizytę domową w weekendy oraz święta

  • elastyczny grafik pracy

  • brak minimalnej ilości godzin do przepracowania

  • umowa B2B lub zlecenie

Obowiązki:

W trakcie wizyty lekarz może zbadać podstawowe parametry:

  • ocenić ogólny stan Pacjenta,

  • osłuchać Pacjenta stetoskopem,

  • zmierzyć temperaturę

  • użyć pulsoksymetru

  • zmierzyć poziom cukru glukometrem

  • zbadać uszy Pacjenta oraz jego gardło.

Po przeprowadzeniu w/w badań, lekarz ma możliwość postawienia diagnozy, wystawienia zwolnienia lekarskiego, skierowania oraz e-receptę w zależności od potrzeb medycznych.

Wizyta lekarza, może się odbyć tylko w przypadku Pacjentów z negatywnym wywiadem COVIDowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nikola

●●●●●●●●●●●●●●●●.com

●●●●●●●●●●●●236

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.