oferty pracylekarzłódzkie

Lekarz Pediatra

Medycyna Grabieniec

Grabieniec 13

140 PLN brutto za godzinę

POZ, Przychodnia

Doświadczenie

około 2 miesiące temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Medycyna Grabieniec to nowoczesna przychodnia na Teofilowie, świadcząca opiekę w ramach POZ dla naszych pacjentów. Posiadamy nowoczesne, klimatyzowane gabinety, na miejscu wykonujemy badania diagnostyczne oraz zapewniany wsparcie dla POZ ze strony lekarzy specjalistów.

W związku z rozwojem działalności  naszej placówki poszukujemy do współpracy lekarza pediatry lub lekarza w trakcie ww. specjalizacji

Zakres zadań:

Opieka nad pacjentami POZ

Realizowanie bilansów zdrowia dziecka

Realizowanie szczepień ochronnych

Realizowanie wizyt domowych

Prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie elektroniczny mMedica

Od idealnego kandydata oczekujemy:

Specjalizacji w zakresie pediatrii lub ukończenia II roku specjalizacji w zakresie pediatrii

Ukończeni kursu szczepień ochronnych

Aktywnego prawa do wykonywania zawodu

Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej orientacji na potrzeby pacjenta

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w elastycznych godzinach

Współpracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aleksander

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●niec.pl

●●●●●●●87