oferty pracyfizjoterapeutamazowieckie

Fizjoterapeuta/ Fizjoterapeutka

Centrum Medyczne Damiana

cybernetyki 7b, Warszawa

Przychodnia

fizjoterapeutaDoświadczenie

19 dni temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Opis

Zakres obowiązków:

  • samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii,

  • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii),

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • mile widziane doświadczenie praktyczne w zawodzie fizjoterapeuty,

  • posiadanie kursów specjalistycznych,

  • predyspozycje do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatii,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,

  • elastyczny system zatrudnienia,

  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji,

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Marta Kopczewska

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●ian.pl

●●●●●●●●094

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.