oferty pracyfizjoterapeutaother

Fizjoterapeutka/Fizjoterapeuta

Centrum Medyczne Herbrand

Pl. T. Kościuszki 28, Aleksandrów łódzki

fizjoterapeutaDoświadczenie

3 miesiące temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Centrum Medyczne Herbrand zaprasza do współpracy Fizjoterapeutkę/Fizjoterapeutę

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Oferujemy:

·       pracę w gabinetach wyposażonym w nowoczesny sprzęt medyczny,

·       atrakcyjne warunki zatrudnienia negocjowane indywidualnie,

·       pracę z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej) z tytułem specjalisty,

·       min. 3 lata doświadczenia w pracy z zakresu fizjoterapii,

·       znajomość obsługi komputera i programu mMedica

·       otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

Zakres obowiązków:

·       samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii,

·       indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,

·       prowadzenie dokumentacji medycznej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Hanna

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●rand.pl

●●●●●●●43