oferty pracypozostałedolnośląskie

Diagnosta Laboratoryjny w Pracowni Analiz Profili Genetycznych

DIAGNOSTYKA S. A.

Wrocław

Szpital

diagnosta laboratoryjnyDoświadczenie

8 miesięcy temu Dodane

pełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiału do badań, izolacja materiału genetycznego DNA

  • przeprowadzanie PCR i elektroforezy kapilarnej

  • obsługa aparatury specjalistycznej (biologia molekularna)

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02

  • kontakt z klientem

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów wyższych na kierunku Analityka Medyczna

  • znajomości technik molekularnych

  • doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego

  • komunikatywności i umiejętności współdziałania

Oferujemy:

  • pracę w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku jakim jest genetyka sądowa/ kryminalistyka

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • współpracę z ambitnym i doświadczonym zespołem profesjonalistów

  • szkolenia doskonalące umiejętności

  • praca w laboratorium przy ul. Opolskiej 131A w Pracowni Analiz Profili Genetycznych PAPGEN​

Nasi pracownicy na co dzień:

  • pracują w laboratoriach z najnowszą technologią

  • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia, zniżek na badania laboratoryjne, kursów językowych on-line

  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Agnieszka

●●●●●●●●●●●.pl

●●●●●●●16

Pracodawca używa zewnętrznego systemu rekrutacji.

Po kliknięciu "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę pracodawcy.