oferty pracypielęgniarkakujawsko-pomorskie

Pielęgniarka

Wezwijdoktora.pl

Bydgoszcz

65 PLN brutto za godzinę

Dyżury

pielegniarkaDoświadczenie

9 miesięcy temu Dodane

niepełny etat, praca tymczasowaWymiar czasu

kontrakt, umowa zlecenie Forma zatrudnienia

Szukamy Pielęgniarek i Pielęgniarzy, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Wezwijdoktora.pl .

Obecnie poszukujemy Pielęgniarek i Pielęgniarzy na terenie Poznania, Łodzi, Wrocławia, Bydgoszczy i Krakowa

Opis stanowiska:

  • tytuł pielęgniarki/ pielęgniarza dyplomowanej/dyplomowanego

  • prawo wykonywania zawodu

Wymagania:

  • wizyty domowe

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w trakcie wizyt

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź B2B – sam wybierasz

  • możliwość ustalenia długości dyżurów

  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem

  • dobrą organizację pracy (wsparcie rejestracji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Katarzyna Królak

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●tora.pl

●●●●●●●●●●●●362