Chcesz wspomóc Ukrainę? Zrób przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
Kariera bohatera logo przedstawiajace tarcze obok nazwy firmy
oferty pracyfizjoterapeutazagranica

Fizjoterapeuta

Praxis für Physiotherapie Katja Sonntag

Lüneburger Straße 15, 21379 Scharnebeck

Przychodnia

fizjoterapeutaDoświadczenie

7 miesięcy temu Dodane

pełny etat, niepełny etatWymiar czasu

umowa o pracę Forma zatrudnienia

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy energicznych i pełnych pasji współpracowników o tytule

mgr Fizjoterapii do naszych przychodni w Lüneburg’u i Scharnebeck’u.

Jesteśmy doświadczonym, dynamicznym i zaangażowanym zespołem.

Nasze obie placówki dysponują nowoczesnych i innowacyjnym wyposażeniem

Od ponad 25 lat nasza firma oferuje usługi o wysokiej jakości dla najważniejszego dobra człowieka - JEGO ZDROWIA.

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii

  • Dokonywanie oceny stanu pacjenta,

  • współpraca z zespołem

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania wobec kandydata

  • Gotowości i chęci do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów

  • Wysokiego zaangażowania do pracy i do dalszego rozwijania się

  • Dobrych umiejętności pracy w zespole, komunikacyjności oraz współpracy

  • przekonujący sposób pracy i kompetencje do wypełniania trwałych zadań dotyczących pacjenta i dokumentacji

  • myślenia i działania interdyscyplinarnego

Oferujemy

  • Miłe warunki pracy oraz zatrudnienie w profesjonalnym i przyjaznym zespole

  • Kompleksowe wdrożenie

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności

  • Różne godziny pracy, zwracając uwagę na Work-Life-Balance

  • Do 30 dni urlopu w ciągu roku

  • Do 7 dni szkoleniowych rocznie

  • Finansowa pomoc podczas kursów

  • Pomoc przy szukaniu mieszkania

  • Dofinansowanie kursu językowego

  • Elastyczne godziny pracy

Jeżeli mają Państwo ukończone dodatkowe kursy (Bobath, Terapia Manualna, Vojta) Proszę o załączenie kopii dokumentów potwierdzających kwalifikację

Chcą Państwo więcej się dowiedzieć? Zapraszamy na naszą stronę:

www.sonntag-physio.de

Jeżeli masz pytania, napisz do nas.

Cieszymy się już na Wasze podanie!

CV prosimy o wysyłanie w formie PDF na adres mailowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Magdalena Olejniczak

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●io.de

●●●●●●●99